captcha

show-hide
מדבקות לרכב
מדבקות לרכבשילוט לרכב
שילוט לרכבשילוט משאית
שילוט משאיתשילוט רכבים
שילוט רכביםמדבקות פרסום לרכב
מדבקות פרסום לרכבמיתוג רכבים
מיתוג רכביםמדבקות לרכבים
מדבקות לרכבים

מאמרים אחרונים

שילוט משאיות – כל מה שרצית לדעת על שילוט למשאית

למה שילוט משאיות בפרסום רוטשטיין?

 • החברה הגדולה בישראל – מובילה את תחום הפרסום על גבי משאיות כבר למעלה מעשור
 • גרפיקה מקצועית – מחלקה גראפית המתמחה בעיצוב שילוט בתנועה - כלול במחיר!
 • הדמייה ממוחשבת – עיצוב קובץ גרפי לפי דגם הרכב בהדמיה ממוחשבת – כלול במחיר!
 • הדפסה איכותית- בדיו סולוונטי במדפסת חדישה בעלת רזולוציה גבוהה ביותר עד 720 dpi !
 • עמידות לאורך שנים – למינציה מחומרי גלם אירופאיים איכותיים ביותר
 • הגנת UV – מעכבת את דהיית הצבעים ומספקת שילוט בולט ואיכותי -
 • התקנה מקצועית – מתקינים המומחים בהתקנת שילוט לכל סוגי הרכבים והמשאיות – הדבקה חלקה ללא בועות.
 • תעודת אחריות – פרסום רוטשטיין מספק עד 5 שנות אחריות על המוצר
 • הלקוחות הגדולים בארץ- איקאה, סנפרוסט, תנובה, צומת ספרים, ד”ר פישר ועוד.
 • שירות מצוין – מחלקת שירות לקוחות שתשמח לספק לך שירות אישי ויחס אדיב
 • חדש! עיטוף רכבי יוקרה – עיצוב בהתאמה אישית על גבי חומר בשם ‘קרבון’

 

שילוט משאיות – הפרסום המשתלם ביותר

 • חשיפה גבוהה – חשיפה לאלפי נהגים והולכי רגל כל יום
 • חשיפה 24/7 – פרסום לאורך כל שעות היום, 365 ימים בשנה
 • שטח פרסום גדול – פרסום על משאית הוא מהגדולים שיש
 • פרסום משתלם – אין צורך לרכוש או להשכיר שטח פרסום, שטח הפרסום הוא המשאית שלך.
 • מיתוג חכם – חברה שמפרסמת עצמה על כלי רכב ומשאיות נתפסת כגדולה, רווחית ואמינה

 

 

הצורך והרצון בשילוט איכותי לכל רכב

שילוט משאיות איכותי ועמיד הוא גם צורך הגיוני בכדי למנוע נזקים שונים וגם רצון ברור של גופים המעוניינים להציג רכב מרשים למשך טווח זמן ארוך. בשוק התחרותי של ימינו קל לראות כיצד שילוט על משאיות יכול לתרום רבות לפרסום ולהבלטה מכובדת של מסרים שחברה מסוימת מעוניינת להעביר.

צבעים חדים, תצוגה שלמה וברורה ועמידות מול פגעי מזג האוויר או עייפות החומר (הבאים לידי ביטוי בהתקלפות או דהיית צבעים מהירה), תורמים לשילוט ברמה גבוהה שמדגיש יוקרה וחדשנות. רושם ועמידות הולכים יד ביד בזכות הרמה הגבוהה שמציגה חברת פרסום רוטשטיין – בזכות השימוש בחומרים מתקדמים ובטכניקות חכמות להתמודדות מושלמת מול פגעי השמש, הסביבה והזמן.

האתגר שמציבה לנו השמש הישראלית

כמעט תשעה חודשים מתוך השנה כולה השמש הישראלית חושפת קרניים ועושה שמות בשילוט רכבים שונים. שילוט ארגזי משאיות בישראל, למשל, חייב להיות עמיד דיו בכדי להתמודד עם עוצמות השמש והזמן הרב שהשילוט חשוף אליה במשך השנה, מאחר ומדובר בנתונים שונים וקשים הרבה יותר מאשר במדינות רבות בעולם. המידע הבא יציג את יתרונה של חברת פרסות רוטשטיין בעבודות על שילוט משאיות תוך הקפדה על יצירת הגנות מוכחות כנגד השמש הישראלית.

ליהנות מהגנות U.V. ולמינציה איכותית

הרזולוציה הגבוהה של כל הדפס ויצירת ההבלטה הנכונה של כל רכב הם דברים שמבוצעים על ידינו בצורה המקצועית ביותר מתוך הבנת חשיבותם. אך בכדי לשמור על איכות העבודה, אנו מקדישים תשומת לב רבה ליצירת למינציה איכותית שתשמור על התוצאה המושלמת למשך שנים רבות כשהיא רעננה ומשדרת יוקרה ומשיכה, וליצירת הגנת U.V. המבוססת על שכבת הגנה בעלת מסנני קרינת אולטרא-סגול. השם המקצועי למהלך זה של הגנה מושלמת בעת שילוט משאיות נקרא “למינציה U.V.”.

ההבדלים בין סוגי הלמינציה והתאמתם לסוג הרכב

חשוב להכיר את סוגי הלמינציה בכדי להתאים את ההגנות לסוג הרכב ולמטרות השילוט השונות. שני סוגים מאפיינים את עבודות הלמינציה.

 1. למינציה קשיחה – זוהי שכבת ניילון שקופה בשם “ויניל – VINIL” עם מסנני קרינה איכותיים ביותר. כששכבה עליונה זו מודבקת ע”י מכונת למינציה מתקדמת היא יוצרת עובי ציפוי של 80 מיקרון. זהו נתון מרשים ביותר בעבודות של שילוט איכותי. אנו בפרסום רוטשטיין עובדים עם גלילי ויניל איכותיים המיובאים מגרמניה ויוצרים הדפס מושלם ומראה מבריק התופס את העין. למינציה זו חוסמת 99% מקרני השמש בזכות העובי שלה ומעניקה הנאה מלאה במשך 2.5-3 שנים. היא מתאימה למטרה של שילוט למשאית ולא לרכבים פרטיים ומסחריים מאחר ומדובר בצורך במשטח הדבקה ישר. ללמינציה קשיחה יש יכולת אדירה להתמודד עם דהייה ועם בלאי, ומראה לא נעים בחלק העליון של המשאית לאחר שריטות של ענפי עצים וכד’ הוא כבר נחלת העבר.
 2. למינציה גמישה – כאן, מדובר בנוזל שמותז על הדפס ויוצר גימור מט בעובי לא אחיד של 20 מיקרון. גם כאן נהנים בעלי הרכבים מהגנה מכובדת (למרות שלמינציה זו אינה מגיעה לרמתה הגבוהה של הקשיחה) וניתן ליהנות ממנה בטווח זמן של שנתיים. בשל תנאי השטח המעוקלים והשונים של רכבים פרטיים ומסחריים, מתאימה למינציה גמישה לחברות ולעסקים בעלי רכבים מסוג זה, מאחר והמדבקה הדקה מתגברת על צורת המשטח ונצמדת אליו בצורה מושלמת. חשוב לדעת שלמינציה גמישה מתאימה גם לשילוט של ארגזי משאיות.

 

השימוש המקצועי שאנו עושים בסוגי הדיו

שילוט משאיות איכותי ומקצועי זוכה להגנה מרשימה גם בזכות סוג הדיו של ההדפס. כיום קיימות הדפסות indoor המתאימות למקומות סגורים (אולמות, קניונים ועוד) והדפסות outdoor למקומות פתוחים (כמו בשילוט על בניינים, רכבים, משאיות וכיו’). בכדי להביא כל סוג הדפסה לרמה גבוהה של עמידות והתאמה לתנאי השטח יש להשתמש בסוג הדיו המתאים. קיימים שני סוגי דיו שביניהם הבדלים חשובים:

 1. דיו סולוונטי – דיו עמיד המתאים לתנאי חוץ ומציג שחיקה אטית מפני השמש. מתאים להדפסות out-door.
 2. דיו לייט-סולוונטי – חשיפה לשמש של דיו זה תביא לבלאי גבוה מאוד שיציג לבסוף מראה מולבן לחלוטין של ההדפסה. מתאים להדפסות in-door.

לסיכום, שילוט משאיות דורש שימוש בחומרים איכותיים ועבודה מקצועית ומתקדמת. לכן אנו בפרסום רוטשטיין לא פוסחים על שום אלמנט בדרך ליצירת שילוט שבאמת מעניק יתרון ויזואלי מרשים שעמיד לאורך שנים.

שילוט משאיות – קריאה נוספת באתרנו:
שימושים שונים של שילוט משאיות
פרסום על משאית – מקצועי ואיכותי
מיתוג משאיות – איך עושים זאת נכון?
קניית משאית
משאיות 2012 – כל החידושים, כל השימושים, כל היתרונות

למידע על שילוט רכבים